Montblanc Dolma Kalem Starwalker Resin M

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : MB_8482
Barkod:

2.060,00 TLMontblanc Prestij kalem, cüzdan, mürekkep

Montblanc Dolma Kalem Starwalker Resin M Özellikleri:


  • Siyah değerli reçine gövde.
  • Platin kaplamalı şeffaf kubbe içinde beyaz Montblanc amblemi.
  • Platin kaplama klipsi ile kabartmalı Montblanc yazısı ve özel seri numarası.
  • Medium uç kalınlığı.
  • 14 ct altın uç ile el işçiliği rodyum kaplama.
  • Kartuş mekanizmalı dolma kalem.

Montblanc Starwalker Koleksiyonu

2003 yılında tanıtıldığından beri Montblanc’ın en popüler ve en modern tasarımlarına ilham kaynağı olan Montblanc Starwalker, ergonomik ve fütüristik tasarımlarla ustalıkla hazırlanmıştır. Montblanc Starwalker, her dönemin en elit yazı gereçlerini ortaya çıkaran Montblanc’ın yeni neslini dinamik duruşuyla simgeliyor.

Starwalker çizgisinin simgesi olan kapakların üzerindeki şeffaf kısımlarla kubbeyi andıran bu özel bölüme markanın ünlü yıldızını gizleyen Montblanc, ince işçiliği, kusursuz bakış açısı ve olağanüstü kalitesiyle hem büyük bir konfor sunuyor, hem de en prestijli yazı gereçlerinden biri oluyor.

Çığır açan tasarımıyla Starwalker kalemlerinin üretiminde son teknolojiyi kullanan Montblanc, geleneksel zanaatçılığın kalitesinden de vazgeçmiyor ve dolma kalem, tükenmez kalem ve fineliner kalem olmak üzere tasarlanan her üç farklı modelle ortaya özgün bir stil çıkarıyor. Bu tarzı renklerine ve tasarımlarına göre adlandırılan Black Mystery, Red Gold, Midnight Black gibi modellerle de gösteren Montblanc Starwalker, Montblanc kalemlerinin modern yüzünü simgeliyor.


Notebook ürününüzü en kısa sürede gönderir... 75 TL ve üzerine kargo BEDAVA!

%100 Güvenli Alışveriş! (SSL Sertifikalı) Kredi Kartı, Havale ve Kapıda ödeme imkanı...

 


ÇOK SATANLAR